31 Ocak 2011 Pazartesi

Haftasonu

Pazar günü teyzemi Forum İstanbul'a götürdüm. Hava bu kadar soğuk olunca başka bir alternatif kalmıyor tabi. Aman Allah'ım o ne kalabalık! Sanırım İstanbul nufüsünün kaydadeğer bir bölümü h.sonunu alışveriş merkezlerinde geçirdi. Ne kaa mantıklı bir iş yapıyormuşuz h.sonu AVM'ye gitmeyerek, tekrar fark etmiş oldum :) Yaşasın kışın arkadaşların evinde toplanmak :)) Bu hafta teyzoşumun misafirliği sebebiyle ekibin, evde iç hazırlayarak yaptırdıkları pide partisine katılamadık :)

Forum İstanbul'da her mağzada çok indirimler vardı, H&M'de gözümüm kaldığı bazı şeyler oldu ama hiiçç bişi almadım. Takdire şayan davranış :) 1 - 2 saat dolaşıp döndük. I love "window shopping" :)

Ve eve gelince bişii çarptı gözüme. Kocim nikaha gitmişti, nikah şekeri getirmiş. Kelebek ve tüle sarılı lavanta vardı. Malum bende kumaş olmadığı için böyle bulduğum şeylerden bişeyler yapıyorum.

Nikah şekerlerini kendi çıkarlarım için kullandığım için üzgünüm ama yeni evli çiftimize mutlulular diliyorum eheh :)

Tülün içindeki lavantayı minik bir kutuya koyup banyayo koydum, tülünden de çiçekcan yaptım :)

Tül çok ince olduğu için diğer şekillerde olmadı, yuvarlak kesip kenarlarını biraz yaktım bende. E tabi geridönüşümcü umduğunu değil bulduğunu kullanır eheh :))Kelebeği de, sade bir tacım vardı, altına kurdela sarıp kelebeği silikonla yapıştırım. Çok cici oldu :)


Birde keçeden minik kalbim vardı boşta, minik bir broşcuk oldu bu da.
Ayrıca teyzoş bana atkı örüyor hihi :) Bizim burda tuhafiye tadında bir şey var. Oradan ip aldık. Pek çeşit yok, en beğendimi aldım. Şimdilik bu kaa, Allah kısmet ederse bitmişini de eklerim.


 
Allah'a emanet olun kızlar.

6 yorum:

Dokuztepe dedi ki...

maşallah sana canım, ne güzel şeyler üretmişsin. İlham kaynağı nikah şekeri de pek bereketliymiş:)

yemyeşildeniz dedi ki...

dokuztepem, teşekkür ederim cnm. evet çok komik yamyam gibi her şeyini kullandım nikah şekerinin :))

SEVECEN dedi ki...

SON ZAMANLARDA HİÇ AVM GEZMİYORUM,İNAN O KALABALIĞI ÖZLEDİM:)

yemyeşildeniz dedi ki...

sevecencim, o zaman en kısa zamanda Forum İstanbul'u tavsiye ediyorum :))

CREATIVE MIND dedi ki...

The butterfly is awesome..you make the steel frame yourself?kindly add a translate gadget..i want to read ..
Thanks

yemyeşildeniz dedi ki...

creative mind, dear, I did not made the butterfly, I wish I can :)) it was a ornament of a wedding candy which I found at home :)) I uprooted the butterfly and glue to my hair fillet :)) Im trying to add a translate gadget dear :) with love.