23 Haziran 2011 Perşembe

Hediyeler

Bugün kocimin doğumgünü. O kadar çok kıyafeti ve ayakkabısı var ki, öyle bir şey almak istemedim. Ama yazlık terlikleri yıpranmıştı, netten yaptığım uzuunn araştırmalar sonucunda http://www.pabbuc.com/ u buldum.

Kocim bütün dünyayı siyah - beyazdan ibaret sandığı için zaten başka renk seçeneği olmayınca karar vermek zor olmuyor :))Benim gözüm pembe olanda kaldı, bir de kendime alacaktım ama hadi müsriflik etmiyim dedim :) Hediyesini verdim, çok beğendi kocim, çok rahat, taviseye ederim. (hele bi de haftasonu indirimine denk gelmek ve ücretsiz kargo paha biçilemez eheheh :))

Kocim de bana geçen akşam Cevahir'de buluşalım Adidas eşorfman alalım sana dedi. Yok gerek yok, ık mık derken, çok ısrar etti, kıramadımm eheh :))

Ne kadar içine girebilirim bilemedim ama çok rahat bunu da tavsiye ederim :)

Klasik Adidas, gözüm açık mor olanda kaldı ama kocim siyahtan başka renk tanımii :)Allah kısmet ederse öğleden sonra yola çıkıp arkadaşımızın yazlığında, Saroz'a toplaşacağız. Allah'a emanet olun kızlar, hayırlı cumalar.

4 yorum:

sevecen dedi ki...

sen en güzel hediyeyi göbişindekiyle verdin cnm ona..sarosta bol bol denize gir cnm oranın denizi muhteşem,bizim sülale orda:)

yemyeşildeniz dedi ki...

sevecen, di mi tatlım :) inşallah teşekkürler.

otuzundansonra dedi ki...

hadi iyi eğlenceler,tatil yapıcaksın ne güzel.

yemyeşildeniz dedi ki...

otuzdansonra, sağol cnmm, döndüm ben :)